Ražotne

Koka karkasa paneļu māju ražotne

VITBŪVE nozīmīga priekšrocība ir uzņēmumam piederoša plaša un koka konstrukciju ražošanas procesa specifikai pielāgota rūpnīca, kas nodrošina iespēju ne vien garantēt saražotās produkcijas augstu kvalitāti, bet arī piedāvāt tirgū konkurētspējīgas cenas un ražošanas apjomus. Uzņēmuma gadu gaitā uzkrātā pieredze un izstrādātā ražošanas tehnoloģija ļauj realizēt dzīvē jebkuru paneļa tehnisko risinājumu bez būtiskiem ierobežojumiem.

SIA „VIT BŪVE” 3000m2 plašā ražošanas ēka un tai piegulošā 1,5ha slēgtā teritorija atrodas Limbažu pagastā.

Kā vēl viena būtiska priekšrocība ir minama ērta un pārdomāta gatavās produkcijas iekraušana ražotnes teritorijā. VITBŪVE darbības mehānisms dod iespēju ātri un viegli pielāgoties ļoti dažādu pasūtījumu izpildei.


Koka paneļu māju ražotne - VIT BŪVE


Ražošanas jauda

Pastāvīgi pilnveidojot un attīstot ražotni, no gada uz gadu ražošanas apjomi tiek palielināti pieaugošā produkcijas pieprasījuma dēļ. Uzņēmuma ražošanas jauda šobrīd ir 20000m2 dzīvojamās platības jeb aptuveni 100 dzīvojamās mājas ar platību 150-200m2 gadā. Ražotnē izvietotās iekārtas un darbagaldi ļauj izgatavot līdz 12m garus paneļus.

ISO 9001 un ISO 14001

Mēs esam ieguvuši ISO 9001:2015 un ISO 14001:2015 sertifikātus. Tas nozīmē, ka uzņēmums ir ieviesis kvalitātes pārvaldības un vides pārvaldības sistēmu, kurā procesi un procedūras ir rūpīgi izstrādātas un pārbaudītas, atbilstoši starptautiskajiem standartiem.

Sertifikāti