Kā pasūtīt māju?

Kā pasūtīt māju? Mājas būvniecības process


1.

Ar ko sākt?

Vai jūs plānojat būvēt jaunu māju? Jums ir mājas projekts, bet jūs nezināt, ko darīt tālāk? Jums palīdzēs SIA "VIT BŪVE" pārdošanas vadītāji !  
Sūtiet mājas projekta rasējumus, pastāstiet mums savas idejas, un mēs sagatavosim detalizētu komerciālu piedāvājumu jūsu mājai, apspriedīsim precīzus projekta termiņus un galīgo cenu. 
Saskaņojot visus sadarbības noteikumus, tiek parakstīts līgums.
2.

Projektēšana

Pēc līguma parakstīšanas un avansa saņemšanas tiek uzsākti projektēšanas darbi. Lai uzražotu un uzbūvētu visaugstākās kvalitātes koka karkasa māju, mums vispirms ir jāveic ievērojams projektēšanas darbs. Projektēšanas posms aizņem lielāko daļu no koka karkasa māju ražošanas procesa.
Projektējot ņemsim vērā prasības un materiālu atbilstību normām, kā arī veicam nepieciešamos aprēķinus piemēram, energoefektivitātes un stiprības aprēķinus.
Tehniskās projektēšanas dokumentācijas sagatavošana un saskaņošana vidēji aizņem aptuveni 4-5 nedēļas.
3.

Ražošana

Kad projektētāju izstrādātie ražošanas rasējumi ir pabeigti un apstiprināti, sākas mājas ražošanas process. 
Koka paneļu elementus rūpnīcā ražo profesionāļi ar ilgu pieredzi, kuri attiecīgi pēc detalizēti izzīmēta ražošanas projekta veic nepieciešamos paneļu ražošanas procesus. Kvalitātes kontrole un ražotnes apstākļi garantē precīzu un augstu konstrukciju kvalitāti. 150m2 dzīvojamās mājas ražošanas process aizņem aptuveni 1-2 nedēļas
4.

Piegāde

Saviek klientiem piedāvājam mūsu saražotās produkcijas piegādi. Saražotie koka karkasa paneļi tiek rūpīgi iekrauti un transportēti uz mājas būvlaukumu, kur notiek montāžas process. Katram projektam tiek izstrādāts detalizēts piegādes plāns, lidz ar saīsinās izkraušanas un montāžas laiks.
5.

Montāža / Būvniecība

Montāžas darbus uz iepriekš sagatavotiem mājas pamatiem veic mūsu darbinieki, kas ir nozares speciālisti, sava aroda profesionāļi, tādējādi nodrošinot, lai māja tiktu samontēta, kā tas ir paredzēts projektā un būtu maksimāla kvalitāte. Vienas mājas montāžas laiks vidēji aizņem 3 līdz 5 darba dienas. Pēc montāžas notiek jumta seguma ieklāšanas un ārējās apdares darbi lai pilnībā pabeigtu māju no ārpuses. 
Pēc klientu velmēm pabeidzot ēkas montāžu un ārējās apdares darbus varam nodrošināt mājas "pabeigšanu līdz atslēgai" piedāvājot iekšējo inženierkomunikāciju (elektrības, ūdens, kanalizācijas un ventilācijas) izbūvi, kā arī iekšējos apdares darbus.