Uzņēmums

Uzticams māju ražošanas uzņēmums

VITBŪVE ir būvkomersants ar vairāk kā 20 gadu pieredzi koka karkasa māju projektēšanas, ražošanas un būvniecības pakalpojumu jomā. Sākotnēji uzņēmums nodarbojās ar visa veida celtniecības un remonta darbiem, bet, tam attīstoties, pašreiz galvenais darbības virziens ir energoefektīvu un ekoloģisku koka karkasa māju ražošana un būvniecība saskaņā ar tipveida vai individuāli izstrādātu projektu.

Mūs raksturo augsta ražotās produkcijas un sniegto pakalpojumu kvalitāte, kas tiek nodrošināta ar pieredzējuša personāla un profesionālu sadarbības partneru palīdzību, kā arī efektīvi izmantojot uzņēmumam piederošās koka karkasa māju ražotnes priekšrocības.

VITBŪVE piedāvāto plašo un mūsdienīgo pakalpojumu klāstu, kā arī koka karkasa māju izpildes kvalitāti atzinīgi ir novērtējuši daudz apmierinātu klientu. 90% no saražotās produkcijas tiek eksportēti līdz ar to VITBŪVE ražotās un būvētās koka karkasa mājas atrodamas, gan Latvijā, gan ārpus tās,piemēram - Norvēģijā, Zviedrijā, Islandē, Nīderlandē, Vācija, Francijā un citās Eiropas valstīs. Koka karkasa paneļu māju montāžas pakalpojumi regulāri tiek sniegti ārpus Latvijas robežām.

Lai veiksmīgi darbotos Norvēģijā, esam izveidojuši mūsu meitas uzņēmumu VIT 

ELEMENT HUS AS.

SIA VITBŪVE uzņēmuma kolektīvs Limbažu pilsētas svētku gājienā.

Mēs varam palīdzēt

Jūsu sapņu mājas būvniecībā!

Sazininaties ar mums

Ieskats VITBŪVE uzņēmuma vēsturē


2005

Uzņēmuma dibināšana.

2005. - pēc gadiem ilgi krātas pieredzes, darbojoties celtniecības nozarē, tika dibināts uzņēmums SIA "VIT BŪVE", kas visā Latvijas teritorijā nodarbojās ar dažāda veida celtniecības un remonta darbiem.  
2010

Ražotnes iegāde un koka karkasa māju ražošanas uzsākšana.

2010. - uzņēmums iegādājas komercīpašumu Limbažos. Pielāgojot telpas koka paneļu ražošanas specifikai, tiek sākta koka karkasa māju ražošana. Drīz sekoja pirmie pasūtījumi ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā.
2013

Ražotnes restaurācija.

Uzņēmumam pilnveidojoties, tiek attīstīta arī ražošana, tās apjomi un efektivitāte. 2013. - tiek pilnībā restaurēta ražotne un tās telpās klientu ērtībai tiek ierīkots arī birojs.
2017

Ražošanas paplašināšana.

2016. - investējot uzņēmuma attīstībā, uzsākam jauna ražošanas angāra būvniecību.
2017. - angārs tiek nodots ekspluatācijā un tajā uzsākti produkcijas ražošanas. Šī telpu paplašināšana nodrošināja iespēju palielināt ražošanas jaudu vairāk kā divas reizes.
2019

ISO 9001 un ISO 14001 sertifikācija.

2019. - veiksmīgi nokārtoti un saņemti ISO 9001:2015 un ISO 14001:2015 sertifikāti, tādējādi apliecinot VITBŪVE atbilstību starptautiskajiem standartiem kvalitātes pārvaldības sistēmas un vides pārvaldības sistēmas jomā.