Latvijā rūpnieciski ražotas

KOKA KARKASA PANEĻU MĀJAS

 Projektēšana / Ražošana / Būvniecība 

Uzticams partneris Jūsu mājas būvniecībā

VITBŪVE ir būvkomersants ar vairāk kā 20 gadu pieredzi koka karkasa māju projektēšanas, ražošanas un būvniecības pakalpojumu jomā. Mūs raksturo augsta ražotās produkcijas un sniegto pakalpojumu kvalitāte, kas tiek nodrošināta ar pieredzējuša personāla un profesionālu sadarbības partneru palīdzību, kā arī efektīvi izmantojot uzņēmumam piederošās koka karkasa māju ražotnes priekšrocības.

Izvēloties VITBŪVE, jūs atrodat lielisku partneri un pieredzējušus speciālistus koka karkasu māju būvniecībā. Esiet iedvesmoti un izvēlēties augstus būvniecības standartus, pieredzi un drošību, ko piedāvā ilggadējs un stabils uzņēmums.

Koka karkasa mājas projekts VIT-102. Projektēja, ražotāja un būvēja - SIA VIT BŪVE

Mūsu priekšrocības

  • Vairāk kā 20 gadu pieredze koka karkasu māju ražošanā un būvniecībā.

  • Mājas tiek ražotas mūsu rūpnīcā, tādējādi pasargājot konstrukcijas no ārējās vides negatīvas ietekmes ražošanas un būvniecības procesā.

  • Vairāk kā 300 veiksmīgi realizētu projektu Latvijā un Eiropā.

  • Potenciālajiem klientiem nodrošinām iespēju gan iepazīties ar uzņēmuma ražotni, gan apmeklēt būvobjektus, tādējādi faktiski pārliecinoties par mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

  • Esam ieguvuši sertifikātus un strādājam saskaņā ar starptautisko standartu kvalitātes pārvaldības sistēmas (ISO 9001:2015) un vides pārvaldības sistēmas (ISO 14001:2015) prasībām.

  • Ražošanu un būvniecību nodrošina apmācīts, kvalificēts kolektīvs ar starptautisku pieredzi koka karkasa māju ražošanā un būvniecībā.

  • Nodrošinām kvalitātes garantijas un efektīvu garantijas perioda servisu.

Jūs meklējat uzticamu partneri savas mājas būvniecībai?

Konsultācijas un cenu piedāvājuma sagatavošana BEZ MAKSAS!

Sazinieties ar mums

Pieredzējis ražotājs ar starptautisku pieredzi.

VITBŪVE piedāvāto plašo un mūsdienīgo pakalpojumu klāstu atzinīgi novērtē daudz apmierinātu klientu. Mūsu ražotās un būvētās koka karkasa mājas atrodamas gan Latvijā, gan citur Eiropā un Skandināvijas valstīs – lielākā daļa uzņēmuma saražotās produkcijas tiek eksportēta uz Norvēģiju, Zviedriju, Islandi un Nīderlandi, tādējādi koka māju montāžas pakalpojumi regulāri tiek sniegti ārpus Latvijas robežām.

Mūsu pamatpakalpojumi